پیام فرستادن
aboutus
خط تولید

سه دستگاه چاپ
دو دستگاه لمینت
چهار مجموعه دستگاه برش
دستگاه های کیسه سازی 40 ست
فرآیند تولید: چاپ، لمینت، کهنگی، برش و ساخت کیسه.

 

ما مواد خام را از تامین کنندگان قابل اعتماد در سرزمین اصلی چین و سایر کشورها تهیه می کنیم.

Jiangsu Sunkey Packaging High Technology Co., Ltd. Jiangsu Sunkey Packaging High Technology Co., Ltd. Jiangsu Sunkey Packaging High Technology Co., Ltd. Jiangsu Sunkey Packaging High Technology Co., Ltd.
laminated machine warehouse printing machine factory
OEM / ODM

Sunkey Packaging دارای ظرفیت تحقیق و توسعه قوی است که چندین بار در سال آموزش می بینند تا دستگاه را با نیازهای مختلف مشتری تطبیق دهند. به منظور تقویت مزیت تکنولوژیکی ما، Sunkey Packaging با موسسات آموزش عالی همکاری می کند.

 

ما تمامی جنبه ها از تحقیق و توسعه، طراحی تا خدمات پس از فروش محصولات را به مشتریان خود ارائه می دهیم.مشتریان ما فقط باید عملکرد و قابلیت محصولات، حتی ایده هایی برای محصولات را به ما بدهند.ما می توانیم فرضیات محصولات را به واقعیت تبدیل کنیم.

تحقیق و توسعه

ما بسیاری از مهندسان، تکنسین ها و کارکنان با تجربه و بسیار مسئولیت پذیر داریم که وظایف QC را انجام می دهند. ما همچنین سرمایه گذاری قابل توجهی در ماشین آلات و ابزار برای اندازه گیری و آزمایش محصولات برای عملکرد بهینه انجام داده ایم.ما سیستم کیفیت را مطابق با ISO 9001/14000 ایجاد کرده ایم و به خوبی اجرا می شود.

 

ما به اصل "نسبت رضایت 100٪ از کاربران و 100٪ نسبت واجد شرایط برای خروجی" پایبند هستیم.بر اساس وضعیت واقعی، مراحل تست از خرید مواد اولیه و قطعات شروع می شود.بررسی تصادفی محصولات در هر مرحله توسط تکنسین های داخلی انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که فقط محصولات واجد شرایط وارد فرآیند بعدی می شوند.بازرسی پیش بسته بندی نیز انجام می شود.

 

ما مواد خام خود را از تامین کنندگان قابل اعتماد در سرزمین اصلی چین و کره تامین می کنیم.

اطلاعات تماس